Nauka z autorem

Nauka z autorem

Witaj, nazywam się Mariusz Włoch. Stworzyłem ośrodek Władca Języków, opracowałem metodę DIRECT COMMUNICATION METHOD oraz napisałem dedykowane metodzie podręczniki do kilku języków. Więcej o metodzie i podręcznikach dowiesz się tutaj.

Wyznaję zasadę, że to, jak mówisz, pokazuje, kim jesteś. Co to oznacza? Umiejętność stosowania właściwego języka to podstawa skutecznego komunikowania się. A teraz zapraszam cię na moje autorskie zajęcia.

Zajęcia językowe to - poza nauką - przede wszystkim zabawa w dobrej, sprzyjającej atmosferze. To właśnie ona stanowi gwarancję tego, że znacznie łatwiej osiągniesz zamierzone efekty.

To także znalezienie drogi do własnego źródła motywacji. Od tego wszystko się zaczyna i prowadzi cię do sukcesu - takiego momentu, w którym poczujesz się swobodnie podczas prowadzenia rozmowy w nowym dla ciebie języku. Możesz tam dotrzeć, bo wcześniej zajrzysz do magazynu swoich zasobów i skorzystasz z tych, które mogą ci pomóc najbardziej. Dodam, że na zajęciach ze mną wyjdziesz poza ramy tego, czego do tej pory doświadczałeś w kwestii nauki języka.

Poza sposobami umiejętnego używania języka nauczysz się:

 

CO ROBISZ NA ZAJĘCIACH?

 

CO OTRZYMUJESZ ODE MNIE?

 

Poniższy cennik dotyczy indywidualnych zajęć z języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, norweskiego, szwedzkiego, duńskiego i polskiego.

1 jednostka lekcyjna trwa 40 minut.

Pakiet Ilość lekcji w pakiecie Minimalna ilość lekcji w tygodniu Cena jednej lekcji
LUXUS 10 10 2 130 PLN
LUXUS 20 20 4 120 PLN

Zadzwoń lub napisz maila i dowiedz się więcej.

Jak do nas trafić