Metody i książki

Władca języków - poznaj mnie

Witaj. Nazywam się Mariusz Włoch

Stworzyłem ośrodek językowy Władca Języków, kilka zestawów podręczników do nauki języków, metodę efektywnej nauki - DIRECT COMMUNICATION METHOD (Metoda Bezpośredniej Komunikacji), napisałem także książkę o tym, co zrobić, aby nauka stała się przyjemnością i miała motywujący wpływ na ciebie i twoich bliskich.

Więcej o mnie

Publikacje

Władca Języków, czyli prawie wszystko o tym, jak zostać poliglotą

Książka mojego autorstwa. Nie jestem w stanie w pełni opisać jej zawartości, więc zrobię to wybiórczo: to książka o tym, jak zabrać się za naukę języka i go opanować. O tym, co jest potrzebne, by osiągnąć sukces i posługiwać się językami. O tym, jak możesz się motywować do działania. O tym, że motywować możesz się tylko i wyłącznie sam, bo nikt inny nie zrobi tego za ciebie. Ktoś inny może cię zainspirować.

W książce znajdziesz kilka niekonwencjonalnych ćwiczeń, dzięki którym możesz znacznie przyśpieszyć naukę języka. Tu nie ma hokus-pokus, tylko nastawienie na konkretne efekty. "WŁADCA JĘZYKÓW, czyli prawie wszytko o tym, jak zostać poliglotą" to książka propagująca nowe myślenie w nauczaniu i uczeniu się języków w oparciu o moją autorską DIRECT COMMUNICATION METHOD (Metodę Bezpośredniej Komunikacji).

Zamów

A z praktycznego punktu widzenia

Co robisz na zajęciach i jakie osiągasz efekty?

 

Mówisz, zadajesz pytania, prowadzisz coraz bardziej swobodną rozmowę w sytuacjach z życia wziętych

Metoda nauczania

DIRECT COMMUNICATION METHOD (DCM)

DIRECT COMMUNICATION METHOD (Metoda Bezpośredniej Komunikacji) bazuje na naturalnym procesie posługiwania się językiem. Po prostu zaczynasz mówić w dowolnym języku i posługujesz się nim tak, jak swoim językiem ojczystym.

DCM to 3 etapy posługiwania się językiem:

Etap I
komunikacja sterowana

Wyrabianie nawyków językowych, sprawne używanie prostych struktur w rozmowie.

Etap II
komunikacja stosowana

Etap wprowadzania bardziej zaawansowanych struktur, mniejsza pomoc trenera.

Etap III
komunikacja twórcza

Wypowiedzi prawie samodzielne, zaawansowane zdolności komunikacyjne, symboliczna pomoc trenera.

 

Zobacz więcej

Moje podręczniki

DIREKTES DEUTSCH

  • 6 podręczników, każdy podręcznik składa się z 2 etapów (Teil);
  • poziom zaawansowania: A1 - B2;
  • po każdej części podręcznika sprawdzasz poziom swoich możliwości;
  • w podręcznikach znajdziesz wiele przydatnych wyrażeń językowych, ogrom ciekawego słownictwa, także fachowego, np. Wirtschaftsdeutsch;
  • wątki fabularne, których nie znajdziesz w żadnych podręcznikach;
  • ponad 800 stron znakomitej zabawy;

DIRECT COMMUNICATION METHOD włoski

Seria DIRECT COMMUNICATION METHOD włoski to podręczniki do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka włoskiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu założeń metody DCM oraz książek DIRECT COMMUNICATION METHOD szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy. 

Podręczniki DIRECT COMMUNICATION METHOD włoski to unowocześniona i rozszerzona wersja serii książek Italiano Diretto. Na chwilę obecną dostępna jest część 1 serii - DCM włoski 1. Podręcznik jest dostępny razem ze ścieżką dźwiękową.

DIRECT COMMUNICATION METHOD angielski

DIRECT COMMUNICATION METHOD angielski (DCM angielski) to seria podręczników do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka angielskiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu książek DIRECT COMMUNICATION METHOD szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy.

Obecnie dostępne są 3 części DIRECT COMMUNICATION METHOD angielski: DCM angielski 1, DCM angielski 2, DCM angielski 3. Do każdej książki dostępna jest ścieżka dźwiękowa z nagraną treścią podręcznika.

DIRECT COMMUNICATION METHOD norweski

DIRECT COMMUNICATION METHOD norweski 1 (poziom A1) to podręcznik do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka norweskiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu książek DIRECT COMMUNICATION METHOD szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy.

Podręczniki DIRECT COMMUNICATION METHOD norweski to unowocześniona i rozszerzona wersja serii książek Direkte Norsk. Obecnie dostępna jest pierwsza część serii - DIRECT COMMUNICATION METHOD norweski 1. Podręcznik jest dostępny razem ze ścieżką dźwiękową.

DIRECT COMMUNICATION METHOD duński

DIRECT COMMUNICATION METHOD duński 1 (poziom A1) to podręcznik do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka duńskiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu książek DIRECT COMMUNICATION METHOD szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy.

Podręczniki DIRECT COMMUNICATION METHOD duński to unowocześniona i rozszerzona wersja serii książek Direkte Dansk. Obecnie dostępna jest pierwsza część serii - DIRECT COMMUNICATION METHOD duński 1. Podręcznik jest dostępny razem ze ścieżką dźwiękową.

 

DIRECT COMMUNICATION METHOD hiszpański

Seria DIRECT COMMUNICATION METHOD hiszpański to podręczniki do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka hiszpańskiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu książek DIRECT COMMUNICATION METHOD (DCM) szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy.

Obecnie dostępne są 2 części DIRECT COMMUNICATION METHOD hiszpański: DCM hiszpański 1 oraz DCM hiszpański 2. Ścieżki dźwiękowe z nagraną treścią podręczników nie są jeszcze dostępne.

DIRECT COMMUNICATION METHOD szwedzki

DIRECT COMMUNICATION METHOD szwedzki 1 (poziom A1) to podręcznik do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka szwedzkiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu książek DIRECT COMMUNICATION METHOD szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy.

Podręczniki DIRECT COMMUNICATION METHOD szwedzki to unowocześniona i rozszerzona wersja serii książek Direkt Svenska. Obecnie dostępna jest pierwsza część serii - DIRECT COMMUNICATION METHOD szwedzki 1. Podręcznik jest dostępny razem ze ścieżką dźwiękową.

Jak do nas trafić