Język norweski

Język norweski

Nauka norweskiego z autorem podręczników i metody DIRECT COMMUNICATION METHOD 

Może dopiero zamierzasz wyjechać do Norwegii, może uczysz się języka norweskiego hobbistycznie, a może mieszkasz i pracujesz w tym kraju już od paru lat i właśnie stwierdziłeś, że najwyższy czas nauczyć się tego języka. Być może masz za sobą różne kursy i żaden nie spełnił twoich oczekiwań. Może znasz podstawy gramatyki, ale nie potrafisz prowadzić nawet prostej rozmowy. Może. Nauka norweskiego to prosta sprawa – jeśli oczywiście się w nią zaangażujesz. Oferuję ci naukę – w Szczecinie i każdym innym miejscu na świecie – z użyciem mojej autorskiej metody DIRECT COMMUNICATION METHOD (Metoda Bezpośredniej Komunikacji) oraz dedykowanym podręcznikom DIRECT COMMUNICATION METHOD. Więcej o metodzie i podręcznikach dowiesz się tutaj.  

Na prowadzonych przeze mnie zajęciach od razu zaczniesz mówić i będziesz coraz lepiej się komunikować. Na kolejnych treningach językowych zdobędziesz niezbędną płynność i poprawność językową. Takich zajęć nie prowadzi nikt ani w Polsce ani nigdzie indziej. Chcesz mówić? Chcesz się dogadywać? Chcesz efektów? Jeśli tak, to pewnie się spotkamy. Zainwestuj w swoją przyszłość i przekonaj się, że nauka norweskiego z wieloletnim praktykiem językowym stanie się dla ciebie rozwijającą przyjemnością, która przyniesie ci profity już niebawem. Spójrz poniżej i poznaj ofertę Władcy Języków w zakresie nauki norweskiego
 

Zadzwoń lub napisz maila i dowiedz się więcej.

JĘZYK NORWESKI - ZAJĘCIA GRUPOWE Z AUTOREM

Zajęcia odbywają się stacjonarnie i online. Jedna jednostka lekcyjna trwa 40 minut.
ZAJĘCIA GRUPOWE Z AUTOREM to 1 lub 2 spotkania w tygodniu po 2 lekcje.
CENNIK ZAJĘĆ GRUPOWYCH JĘZYKA NORWESKIEGO Z AUTOREM.

Liczba osób w grupie  Cena jednej lekcji dla jednej osoby
 2  70,00
 3  60,00
 4 i więcej  50,00

 


TERMINY ZAJĘĆ GRUPOWYCH JĘZYKA NORWESKIEGO Z AUTOREM:

Poziom zaawansowania Terminy zajęć Ilość lekcji w tygodniu Początek
podstawowy środa 
godzina 19:00
2 (1 spotkanie w tygodniu) 03.07.2024
podstawowy czwartek
godzina 08:00
2 (1 spotkanie w tygodniu) 04.07.2024

 

(Jeśli nie powstanie grupa, otrzymujesz zwrot wpłaty.)

Zadzwoń lub napisz maila i dowiedz się więcej.

 


 A może jednak wolisz uczyć się indywidualnie?

ELITARNE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE - TYLKO DLA WYBRANYCH!
CZY TY DO NICH NALEŻYSZ?

Jeśli wiesz, czego chcesz, wiesz, że w dobry produkt warto zainwestować, bo uświadamiasz sobie jego korzyści, cenisz sobie wygodę i chcesz nauczyć się więcej niż z grupą, prawdopodobnie wybierzesz naukę norweskiego indywidualnie. A wtedy będę pracował z tobą indywidualnie, dzięki czemu nauczysz się JESZCZE WIĘCEJ niż podczas zajęć grupowych. Poznasz język pod kątem swoich indywidualnych potrzeb. Podzielę się z tobą moim wieloletnim doświadczeniem i pomogę w szybkim wypracowaniu umiejętności, na których ci zależy. Razem znajdziemy sposób, aby osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś.
I najważniejsze – pracując indywidualnie nie przejmujesz się grupą. Jesteś gotowy? Zapraszam. 

 

CENNIK ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH Z JĘZYKA NORWESKIEGO.

 Koszt jednej jednostki lekcyjnej wynosi 150 PLN.
1 jednostka lekcyjna trwa 40 minut.

Możesz zainwestować w pakiet LUXUS i uzyskać bardziej atrakcyjną kwotę:

Pakiet Ilość lekcji w pakiecie Minimalna ilość lekcji w tygodniu Cena jednej lekcji
LUXUS 10 10 2 130 PLN
LUXUS 20 20 4 120 PLN

Pamiętaj, że możesz uczyć się także przez SKYPE'A.

Zadzwoń lub napisz maila i dowiedz się więcej.


Zobacz, co mówią niektóre z osób, z którymi pracowałem:

Do „Władcy języków” trafiliśmy, ponieważ zaplanowaliśmy wywrócenie swojego życia do góry nogami przeprowadzką do Norwegii . Wiązało się to oczywiście z nauką języka, z którym NIGDY nie mieliśmy do czynienia. Dzięki miesięcznemu intensywnemu kursowi weekendowemu metodą DIREKTE NORSK oraz trzymiesięcznym indywidualnym lekcjom z p. Mariuszem opanowanie podstaw oraz przełamanie bariery komunikacyjnej okazało się łatwiejsze niż mogliśmy się tego spodziewać. Sposób prowadzenia zajęć powodował, że materiał wsiąkał w nas jak woda w gąbkę, a nauka okazała się być wielką przyjemnością. Dowodem na skuteczność „Władcy” jest fakt, iż po 111 godzinach nauki oboje z łatwością poradziliśmy sobie na rozmowach kwalifikacyjnych do pracy przeprowadzanych w Norwegii - oczywiście w języku NORWESKIM. I choć wiemy, że czeka nas jeszcze wiele do nauczenia to NIE BOIMY się mówić i z pewnością, gdy tylko będzie okazja do dłuższego urlopu w Polsce, skorzystamy z możliwości „doszlifowania” języka u p. Mariusza. DZIĘKUJEMY.

Teresa i Piotr, Molde

Moja przygoda z norweskim zaczęła sie w Norwegii, czyli w najlepszym miejscu, żeby nauczyć się języka, ale nie do końca... Chodząc na kurs w Norwegii nie zawsze mogłam w pełni uzyskać odpowiedź na moje pytania. Dlatego tez postanowiłam w czasie wakacji w Polsce skorzystać z usług profesjonalistów. Ogłoszeń szukałam w Internecie. Ze względu na to, że mogłam pozwolić sobie tylko na zajęcia indywidualne, znalazłam 2 ogłoszenia, które mnie zaciekawiły. Władca Języków okazał sie trafem w 10! Na początku pomyślałam, że wystarczy mi ok 5 godz., że zadam kilka pytań i wszystko będę wiedzieć :) Okazało się, że miałam barierę w zadawaniu pytań po norwesku. Skończyło sie na 20 godz., chyba dlatego, ze nadchodził czas wyjazdu do Norwegii. Mariusz pomógł mi "rozplątać język", poruszył mozg do szybszego myślenia, za co bardzo dziękuję. Zajęcia prowadzone były intensywnie ale i na luzie, co było dla mnie ważne, nauczyciel dopasowywał sie do mojego czasu wolnego. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dzięki tym 20 godz. o wiele prościej było mi podejść do egzaminu A2, który niedawno napisałam i oczywiście zdałam :)) Na pewno nie raz skorzystam z usług szkoły językowej Władca Języków. Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm.

Żaneta, Kirkenes, Norwegia

Jak do nas trafić