Język niemiecki

Język niemiecki

Język niemiecki Szczecin

Zastanawiam się, czy interesuje cię nauka niemieckiego od poziomu podstawowego, czy może sporo już umiesz i chcesz kontynuować naukę. Być może pragniesz poprawić znajomość niemieckiego, bo chcesz wejść na wyższy poziom rozwoju lub po prostu zależy ci na sprawnej komunikacji. Powodów może być wiele, jednak bez względu na to, czego potrzebujesz, oferta Władcy Języków w zakresie nauki języka niemieckiego w Szczecinie i każdym dowolnym miejscu na świecie daje ci możliwość osiągnięcia celów.

Oferuję ci grupowe oraz indywidualne zajęcia z niemieckiego moją autorską DIRECT COMMUNICATION METHOD (Metodą Bezpośredniej Komunikacji) oraz moje autorskie podręczniki DIREKTES DEUTSCH, dzięki którym nabierzesz naturalnej wprawy w posługiwaniu się niemieckim. Więcej o metodzie dowiesz się tutaj.

Możesz wybrać standardowy kurs grupowy – to z reguły 1 lub 2 spotkania w tygodniu po 2 lub 3 jednostki lekcyjne. Jedna jednostka lekcyjna trwa 40 minut. Na takich zajęciach szybko zaczniesz mówić po niemiecku i rozwiniesz umiejętności komunikacyjne. Każdy prowadzony przez nas kurs języka niemieckiego w Szczecinie – stacjonarnie i online – możemy dopasować do potrzeb osób indywidualnych, instytucji, firm, dzieci oraz młodzieży.


JĘZYK NIEMIECKI - WAKACYJNE KURSY GRUPOWE W SIERPNIU

Poziom zaawansowania Teminy zajęć Ilość lekcji w kursie Koszt kursu

podstawowy

 

poniedziałek - środa - piątek
godzina 17:30-20.30
rozpoczęcie kursu: 5 sierpnia 2024
zakończenie kursu: 30 sierpnia

36 lekcji
3 lekcje podczas jednego spotkania
12 dni szkoleniowych

900 PLN brutto
przy minimum 5 osobach w grupie

z podstawami

poniedziałek - środa - piątek
godzina 17:30-20.30
rozpoczęcie kursu: 5 sierpnia 2024
zakończenie kursu: 30 sierpnia

36 lekcji
3 lekcje podczas jednego spotkania
12 dni szkoleniowych

900 PLN brutto
przy minimum 5 osobach w grupie

średniozaawansowany

poniedziałek - środa - piątek
godzina 17:30-20.30
rozpoczęcie kursu: 5 sierpnia 2024
zakończenie kursu: 30 sierpnia

36 lekcji
3 lekcje podczas jednego spotkania
12 dni szkoleniowych

900 PLN brutto
przy minimum 5 osobach w grupie

 

JĘZYK NIEMIECKI - STANDARDOWE KURSY GRUPOWE

Kursy w roku szkolnym 2022/2023 będą organizowane stacjonarnie lub zdalnie w zależności od aktualnej sytuacji epidemicznej i potrzeb uczestników.

Standardowe kursy grupowe to 1 lub 2 spotkania w tygodniu po 2-3 lekcje.

Jedna jednostka lekcyjna trwa 40 minut.

PRZYKŁADOWY CENNIK STANDARDOWYCH KURSÓW JĘZYKA NIEMIECKIEGO W GRUPACH MINIMUM 5-CIO OSOBOWYCH.

Jeśli w miesiącu przypada np. 8 lekcji, cennik wygląda następująco:

Przykładowa ilość lekcji w miesiącu Cena jednej lekcji Koszt zajęć w miesiącu
 8  25,00  200,00

 

STANDARDOWE KURSY GRUPOWE JĘZYKA NIEMIECKIEGO, W KTÓRYCH MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ:

Poziom zaawansowania Terminy zajęć Ilość lekcji w tygodniu Początek
od podstaw czwartek
godzina 17.30
2

Dołącz do grupy!

od podstaw wtorek
godzina 19.00
2

Brak wolnych miejsc.

z podstawami

czwartek
godzina 17.00

2 Dołącz do grupy!
nauka on-line
z podstawami

wtorek
godzina 16.00

2 20.02.2024
z podstawami poniedziałek
godzina 16:00
2 Brak wolnych miejsc.
średniozaawansowany poniedziałek
godzina 17:30
2

19.02.2024
nauka on-line

zaawansowany poniedziałek
godzina 19:00
2 Brak wolnych miejsc.

 

A może jednak interesuje cię nauka niemieckiego indywidualnie - skorzystaj z PROMOCJI!

Zadzwoń lub napisz maila i dowiedz się więcej.

Niemiecki Szczecin

Niemiecki Szczecin to wprawdzie pojęcie historyczne, jednak sąsiedztwo Polski i Niemiec tylko utwierdza w przekonaniu, że niemiecki to niezwykle przydatny instrument zarówno w biznesie, jak i zwykłej, międzyludzkiej komunikacji. Dlatego też nauka tego języka w dowolnym miejscu na świecie stanowi opcję, która może pomóc ci na drodze poszerzania możliwości zawodowych i prywatnych. Mówiąc krótko, to wizja lepszej przyszłości w tym szybko zmieniającym się świecie.

Pozwól, że przypomnę, że twój sukces w nauce niemieckiego opiera się na mojej autorskiej Metodzie Bezpośredniej Komunikacji (DIRECT COMMUNICATION METHOD) oraz na dedykowanej jej serii sześciu autorskich podręczników Direktes Deutsch. Powtórzę także, że dzięki Metodzie Bezpośredniej Komunikacji skupiasz się na praktycznym wykorzystaniu języka od samego początku kursu. Dlatego też ucząc się niemieckiego w Szczecinie czy w jakimkolwiek miejscu na świecie masz pewność, że profesjonalnie przygotowani przez mnie trenerzy dostarczą ci skutecznego wsparcia na drodze do właściwego opanowania języka. Pamiętaj, że masz do wyboru kursy grupowe i zajęcia indywidualne.

Więc…

...nauka niemieckiego Szczecin...

To dobry pomysł, prawda? Być może jeszcze zastanawiasz się nad nauką niemieckiego w Szczecinie lub w twoim miejscu zamieszkania czy w ogóle nad podjęciem nauki. To normalne, bo takie decyzje wymagają przemyślenia. Jestem pewny, że chcesz dobrze zainwestować swoje pieniądze w kurs, na którym nauczysz się wielu praktycznych rzeczy i poszerzysz wachlarz swoich możliwości.

Praktyczna nauka i użycie języka w biznesie i komunikacji – to właśnie w tym celu stworzyłem szkołę Władca Języków, autorską Metodę Bezpośredniej Komunikacji (DIRECT COMMUNICATION METHOD) oraz napisałem autorskie podręczniki do nauki kilku języków. Magiczne działanie metody wyjaśnię bardzo prosto — stawiam na naukę języka poprzez jego naturalne użycie oraz to, byś nowym językiem posługiwał się od pierwszej sekundy zajęć. Jako szkoła oferujemy naukę niemieckiego w Szczecinie – stacjonarnie i online – osobom całkowicie początkującym, jak i tym nieco bardziej zaawansowanym. Wyższy poziom zaawansowania wymaga niekiedy kosmetycznego dopieszczenia, tak, by twój niemiecki stał się wolny od błędów i abyś brzmiał prawie jak naturalny użytkowników tego języka. Mogę cię zapewnić, że to wykonalne zadanie, jeśli oczywiście zechcesz się zaangażować w jego wykonanie. Wierzę, że tak właśnie jest. Zatem – do usłyszenia bądź zobaczenia wkrótce!

Jak do nas trafić