Metody i książki

Władca języków - poznaj mnie

Witaj. Nazywam się Mariusz Włoch

Stworzyłem ośrodek językowy Władca Języków, kilka zestawów podręczników do nauki języków, metodę efektywnej nauki - Metodę Bezpośredniej Komunikacji, napisałem także książkę o tym, co zrobić, aby nauka stała się przyjemnością i miała motywujący wpływ na ciebie i twoich bliskich.

Więcej o mnie

Publikacje

Władca Języków, czyli prawie wszystko o tym, jak zostać poliglotą

Książka mojego autorstwa. Nie jestem w stanie w pełni opisać jej zawartości, więc zrobię to wybiórczo: to książka o tym, jak zabrać się za naukę języka i go opanować. O tym, co jest potrzebne, by osiągnąć sukces i posługiwać się językami. O tym, jak możesz się motywować do działania. O tym, że motywować możesz się tylko i wyłącznie sam, bo nikt inny nie zrobi tego za ciebie. Ktoś inny może cię zainspirować.

W książce znajdziesz kilka niekonwencjonalnych ćwiczeń, dzięki którym możesz znacznie przyśpieszyć naukę języka. Tu nie ma hokus-pokus, tylko nastawienie na konkretne efekty. "WŁADCA JĘZYKÓW, czyli prawie wszytko o tym, jak zostać poliglotą" to książka propagująca nowe myślenie w nauczaniu i uczeniu się języków w oparciu o moją autorską DIRECT COMMUNICATION METHOD (Metodę Bezpośredniej Komunikacji).

Zamów

A z praktycznego punktu widzenia

Co robisz na zajęciach i jakie osiągasz efekty?

 

Mówisz, zadajesz pytania, prowadzisz coraz bardziej swobodną rozmowę w sytuacjach z życia wziętych

Metoda nauczania

DIRECT COMMUNICATION METHOD (DCM)

DIRECT COMMUNICATION METHOD (Metoda Bezpośredniej Komunikacji) bazuje na naturalnym procesie posługiwania się językiem. Po prostu zaczynasz mówić w dowolnym języku i posługujesz się nim tak, jak swoim językiem ojczystym.

DCM to 3 etapy posługiwania się językiem:

Etap I
komunikacja sterowana

Wyrabianie nawyków językowych, sprawne używanie prostych struktur w rozmowie.

Etap II
komunikacja stosowana

Etap wprowadzania bardziej zaawansowanych struktur, mniejsza pomoc trenera.

Etap III
komunikacja twórcza

Wypowiedzi prawie samodzielne, zaawansowane zdolności komunikacyjne, symboliczna pomoc trenera.

Moje podręczniki

Pobierz ścieżkę dźwiękową

DIREKTES DEUTSCH

  • 6 podręczników, każdy podręcznik składa się z 2 etapów (Teil);
  • poziom zaawansowania: A1 - B2;
  • po każdej części podręcznika sprawdzasz poziom swoich możliwości;
  • w podręcznikach znajdziesz wiele przydatnych wyrażeń językowych, ogrom ciekawego słownictwa, także fachowego, np. Wirtschaftsdeutsch;
  • wątki fabularne, których nie znajdziesz w żadnych podręcznikach;
  • ponad 800 stron znakomitej zabawy;
Pobierz ścieżkę dźwiękową

DIRECT COMMUNICATION METHOD włoski

DIRECT COMMUNICATION METHOD włoski 1 (poziom A1) to podręcznik do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka włoskiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu założeń metody DCM oraz książek DIRECT COMMUNICATION METHOD szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy. 

Podręczniki DIRECT COMMUNICATION METHOD włoski to unowocześniona i rozszerzona wersja serii książek Italiano Diretto. Na chwilę obecną dostępna jest część 1 - DCM włoski 1. DIRECT COMMUNICATION METHOD włoski 2 dostępna będzie w późniejszym terminie.

DIRECT COMMUNICATION METHOD angielski

DIRECT COMMUNICATION METHOD angielski (DCM angielski) to seria podręczników do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka angielskiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu książek DIRECT COMMUNICATION METHOD szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy.

Pierwsza część serii - DIRECT COMMUNICATION METHOD angielski 1 - będzie dostępna już wkrótce.

DIRECT COMMUNICATION METHOD niemiecki

DIRECT COMMUNICATION METHOD niemiecki (DCM niemiecki) to seria podręczników do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka niemieckiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu książek DIRECT COMMUNICATION METHOD szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy.

Podręczniki DIRECT COMMUNICATION METHOD niemiecki to unowocześniona, rozszerzona i poprawiona wersja serii Direktes Deutsch, które powstały w 2009 roku, a na rynku są nieprzerwanie od 2011 roku. DCM niemiecki będą dostępne w drugiej połowie 2019 roku.

DIRECT COMMUNICATION METHOD norweski

DIRECT COMMUNICATION METHOD norweski 1 (poziom A1) to podręcznik do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka norweskiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu książek DIRECT COMMUNICATION METHOD szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy.

Podręczniki DIRECT COMMUNICATION METHOD norweski to unowocześniona i rozszerzona wersja serii książek Direkte Norsk.

Ścieżka dźwiękowa do DCM norweski 1 będzie dostępna już wkrótce.

DIRECT COMMUNICATION METHOD duński

DIRECT COMMUNICATION METHOD duński 1 (poziom A1) to podręcznik do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka duńskiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu książek DIRECT COMMUNICATION METHOD szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy.

Podręczniki DIRECT COMMUNICATION METHOD duński to unowocześniona i rozszerzona wersja serii książek Direkte Dansk. Ścieżka dźwiękowa do DCM duński 1 będzie dostępna już wkrótce.

 

DIRECT COMMUNICATION METHOD hiszpański

DIRECT COMMUNICATION METHOD hiszpański 1 to podręcznik do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka hiszpańskiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu książek DIRECT COMMUNICATION METHOD (DCM) szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy.

Podręcznik DIRECT COMMUNICATION METHOD hiszpański 1 będzie dostępny już wkrótce.

DIRECT COMMUNICATION METHOD szwedzki

DIRECT COMMUNICATION METHOD szwedzki 1 (poziom A1) to podręcznik do szybkiej, samodzielnej lub grupowej nauki języka szwedzkiego przy użyciu Direct Communication Method (Metoda Bezpośredniej Komunikacji). Dzięki właściwemu stosowaniu książek DIRECT COMMUNICATION METHOD szybko zaczniesz posługiwać się nowymi językami, będziesz brać czynny udział w rozmowach oraz wypowiadać się w sposób jasny i zrozumiały dla swojego rozmówcy.

Podręczniki DIRECT COMMUNICATION METHOD szwedzki to unowocześniona i rozszerzona wersja serii książek Direkt Svenska. Ścieżka dźwiękowa DCM szwedzki 1 będzie dostępna już wkrótce.

Inne podręczniki

Jak do nas trafić