Język szwedzki

Język szwedzki

Jak dobrze mówisz po szwedzku? Możesz rozpocząć naukę szwedzkiego od samego początku, a może chcesz kontynuować naukę.

Oferuję ci naukę z użyciem autorskiej DIRECT COMMUNICATION METHOD (Metoda Bezpośredniej Komunikacji) oraz moje autorskie podręczniki DIRECT COMMUNICATION METHOD szwedzki. Więcej o metodzie dowiesz się tutaj.

Możesz także uczyć się języka szwedzkiego przez SKYPE'A. Jedna jednostka lekcyjna trwa 40 minut.


 

JĘZYK SZWEDZKI - STANDARDOWE KURSY GRUPOWE 

Standardowe kursy grupowe to 2 lub 3 spotkania w tygodniu po 2-3 lekcje. Na takich zajęciach szybko zaczniesz mówić po szwedzku i rozwiniesz umiejętności komunikacyjne.

Jedna jednostka lekcyjna trwa 40 minut

PRZYKŁADOWY CENNIK STANDARDOWYCH KURSÓW JĘZYKA SZWEDZKIEGO W GRUPACH MINIMUM 6-CIO OSOBOWYCH. 

Jeśli w miesiącu przypada np. 14 lekcji, cennik wygląda następująco: 

Przykładowa ilość lekcji w miesiącu Cena jednej lekcji Koszt zajęć w miesiącu
 14  30,00  420,00

  


  

STANDARDOWE KURSY GRUPOWE JĘZYKA SZWEDZKIEGO, W KTÓRYCH MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ OD PAŹDZIERNIKA:

 

Poziom zaawansowania Terminy zajęć Ilość lekcji w tygodniu Początek
podstawowy poniedziałek, środa
godzina 19:00
6 (2 x 3 lekcje) 07.10.2019

 


A może jednak wolisz uczyć się indywidualnie?

ELITARNE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE - TYLKO DLA WYBRANYCH!
CZY TY DO NICH NALEŻYSZ?

Jeśli wiesz, czego chcesz, wiesz, że w dobry produkt warto zainwestować, bo uświadamiasz sobie jego korzyści, cenisz sobie wygodę i chcesz nauczyć się więcej niż z grupą, być może spotkamy się na zajęciach indywidualnych. A wtedy będę pracował z tobą indywidualnie i nauczę cię JESZCZE WIĘCEJ niż podczas zajęć grupowych. Poznasz język pod kątem twoich potrzeb. Podzielę się z tobą moim wieloletnim doświadczeniem i pomogę odpowiedzieć na pytania, na które jeszcze nie znasz odpowiedzi. Wtedy znajdziesz sposób, aby osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś.
I najważniejsze - pracując indywidualnie nie przejmujesz się grupą.

CENNIK ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH Z JĘZYKA SZWEDZKIEGO.

 Koszt jednej jednostki lekcyjnej wynosi 120 PLN.
1 jednostka lekcyjna trwa 40 minut.

Możesz zainwestować w pakiet LUXUS i zmniejszyć kwotę:

Pakiet Ilość lekcji w pakiecie Minimalna ilość lekcji w tygodniu Cena jednej lekcji
LUXUS 10 10 2 110 PLN
LUXUS 20 20 4 105 PLN
LUXUS 30 30 6 100 PLN

 Pamiętaj, że możesz uczyć się także przez SKYPE'A.

Zadzwoń lub napisz maila i dowiedz się więcej.

Jak do nas trafić