Język norweski

Język norweski

Może pracujesz w Norwegii już od paru lat i właśnie do ciebie dotarło, że jeśli nie zaczniesz mówić po norwesku, stracisz pracę. A może dopiero zamierzasz wyjechać. Może byłeś już na różnych kursach i żaden nie spełnił twoich oczekiwań. Niby znasz podstawy gramatyki, a nie potrafisz prowadzić nawet prostej rozmowy. Może.

Nauka norweskiego to prosta sprawa - jeśli się do tego przyłożysz. Oferuję ci naukę z użyciem autorskiej DIRECT COMMUNICATION METHOD (Metoda Bezpośredniej Komunikacji) oraz moje autorskie podręczniki DIRECT COMMUNICATION METHOD norweski.

Więcej o metodzie i podręcznikach dowiesz się tutaj.

Na prowadzonych przeze mnie zajęciach od razu zaczniesz mówić i będziesz coraz lepiej się komunikować. Takich zajęć nie prowadzi nikt ani w Polsce ani nigdzie indziej. Chcesz mówić? Chcesz  się dogadywać? Chcesz efektów? Jeśli tak, to pewnie się spotkamy.

Możesz także uczyć się języka norweskiego przez SKYPE'A. Jedna jednostka lekcyjna trwa 40 minut.

JĘZYK NORWESKI - STANDARDOWE KURSY GRUPOWE

Standardowe kursy grupowe to 2 lub 3 spotkania w tygodniu po 2-3 lekcje. Na takich zajęciach szybko zaczniesz mówić po norwesku i rozwiniesz umiejętności komunikacyjne.

Jedna jednostka lekcyjna trwa 40 minut.

PRZYKŁADOWY CENNIK STANDARDOWYCH KURSÓW JĘZYKA NORWESKIEGO W GRUPACH MINIMUM 6-CIO OSOBOWYCH.

Jeśli w miesiącu przypada np. 14 lekcji, cennik wygląda następująco:

Przykładowa ilość lekcji w miesiącu Cena jednej lekcji Koszt zajęć w miesiącu
 14  30,00  420,00

 


 

STANDARDOWE KURSY GRUPOWE JĘZYKA NORWESKIEGO, W KTÓRYCH MOŻESZ WZIĄĆ UDZIAŁ OD PAŹDZIERNIKA:

Poziom zaawansowania Terminy zajęć Ilość lekcji w tygodniu Początek
podstawowy poniedziałek, środa
godzina 19:00
6 (2 x 3 lekcje) 07.10.2019

 

(Jeśli nie powstanie grupa, otrzymujesz zwrot wpłaty.)

Zadzwoń lub napisz maila i dowiedz się więcej.

 


 A może jednak wolisz uczyć się indywidualnie?

ELITARNE ZAJĘCIA INDYWIDUALNE - TYLKO DLA WYBRANYCH!
CZY TY DO NICH NALEŻYSZ?

Jeśli wiesz, czego chcesz, wiesz, że w dobry produkt warto zainwestować, bo uświadamiasz sobie jego korzyści, cenisz sobie wygodę i chcesz nauczyć się więcej niż z grupą, być może spotkamy się na zajęciach indywidualnych. A wtedy będę pracował z tobą indywidualnie i nauczę cię JESZCZE WIĘCEJ niż podczas zajęć grupowych. Poznasz język pod kątem twoich potrzeb. Podzielę się z tobą moim wieloletnim doświadczeniem i pomogę odpowiedzieć na pytania, na które jeszcze nie znasz odpowiedzi. Wtedy znajdziesz sposób, aby osiągnąć to, co sobie zaplanowałeś.
I najważniejsze - pracując indywidualnie nie przejmujesz się grupą.

CENNIK ZAJĘĆ INDYWIDUALNYCH Z JĘZYKA NORWESKIEGO.

 Koszt jednej jednostki lekcyjnej wynosi 120 PLN.
1 jednostka lekcyjna trwa 40 minut.

Możesz zainwestować w pakiet LUXUS i zmniejszyć kwotę:

Pakiet Ilość lekcji w pakiecie Minimalna ilość lekcji w tygodniu Cena jednej lekcji
LUXUS 10 10 2 110 PLN
LUXUS 20 20 4 105 PLN
LUXUS 30 30 6 100 PLN

Pamiętaj, że możesz uczyć się także przez SKYPE'A.

Zadzwoń lub napisz maila i dowiedz się więcej.


Zobacz, co mówią niektóre z osób, z którymi pracowałem:

Do „Władcy języków” trafiliśmy, ponieważ zaplanowaliśmy wywrócenie swojego życia do góry nogami przeprowadzką do Norwegii . Wiązało się to oczywiście z nauką języka, z którym NIGDY nie mieliśmy do czynienia. Dzięki miesięcznemu intensywnemu kursowi weekendowemu metodą DIREKTE NORSK oraz trzymiesięcznym indywidualnym lekcjom z p. Mariuszem opanowanie podstaw oraz przełamanie bariery komunikacyjnej okazało się łatwiejsze niż mogliśmy się tego spodziewać. Sposób prowadzenia zajęć powodował, że materiał wsiąkał w nas jak woda w gąbkę, a nauka okazała się być wielką przyjemnością. Dowodem na skuteczność „Władcy” jest fakt, iż po 111 godzinach nauki oboje z łatwością poradziliśmy sobie na rozmowach kwalifikacyjnych do pracy przeprowadzanych w Norwegii - oczywiście w języku NORWESKIM. I choć wiemy, że czeka nas jeszcze wiele do nauczenia to NIE BOIMY się mówić i z pewnością, gdy tylko będzie okazja do dłuższego urlopu w Polsce, skorzystamy z możliwości „doszlifowania” języka u p. Mariusza. DZIĘKUJEMY.

Teresa i Piotr, Molde

Moja przygoda z norweskim zaczęła sie w Norwegii, czyli w najlepszym miejscu, żeby nauczyć się języka, ale nie do końca... Chodząc na kurs w Norwegii nie zawsze mogłam w pełni uzyskać odpowiedź na moje pytania. Dlatego tez postanowiłam w czasie wakacji w Polsce skorzystać z usług profesjonalistów. Ogłoszeń szukałam w Internecie. Ze względu na to, że mogłam pozwolić sobie tylko na zajęcia indywidualne, znalazłam 2 ogłoszenia, które mnie zaciekawiły. Władca Języków okazał sie trafem w 10! Na początku pomyślałam, że wystarczy mi ok 5 godz., że zadam kilka pytań i wszystko będę wiedzieć :) Okazało się, że miałam barierę w zadawaniu pytań po norwesku. Skończyło sie na 20 godz., chyba dlatego, ze nadchodził czas wyjazdu do Norwegii. Mariusz pomógł mi "rozplątać język", poruszył mozg do szybszego myślenia, za co bardzo dziękuję. Zajęcia prowadzone były intensywnie ale i na luzie, co było dla mnie ważne, nauczyciel dopasowywał sie do mojego czasu wolnego. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że dzięki tym 20 godz. o wiele prościej było mi podejść do egzaminu A2, który niedawno napisałam i oczywiście zdałam :)) Na pewno nie raz skorzystam z usług szkoły językowej Władca Języków. Serdecznie polecam. Pełen profesjonalizm.

Żaneta, Kirkenes, Norwegia

Jak do nas trafić